czech version | english version
  
     Aktuality
 
     O programu
 
     Download
 
     Manual
 
     Log změn
 
     Podpora
 
     Reference
 
     Objednávka
 
  
Multidata » MarcMan  » MarcMan podpora

Podpora

Elektronické konference

marcman-l @ multidata.cz

Členy této konference se mohou stát všichni pracovníci knihoven, kteří s produktem MarcMan pracují. Je určena pro vzájemnou komunikaci mezi uživateli a pro vzájemnou komunikaci mezi uživateli a distributorem. Dále slouží k řešení veškeré problematiky, např. informací o nových verzích, seminářích, konferencích, na kterých bude produkt prezentován, apod.


Chcete-li se přihlásit do konference marman-l, pošlete prosím žádost o zařazení e-mailem na adresu lucie.nova @ multidata.cz. Počet účastníků v konferenci marcman-l z jednotlivých organizací není limitován.

marchelp @ multidata.cz

Členy této konference jsou všichni pracovníci distributorského týmu. Máte-li nějaký problém, který potřebujete vyřešit a konzultovat s námi, posílejte prosím své dotazy do této konference, nikoli jmenovitě konkrétní osobě. Dotazy a připomínky poslané na tuto adresu podléhají helpdeskovému režimu. Tj. jejich vyřízení a odpovědi se sledují, kontrolují. Máte také zaručeno, že problém, který je poslán do marchelp, se dostane nejrychlejší cestou k tomu, kdo za uvedený problém zodpovídá a kdo je v dané době k dispozici (období dovolených, služební cesty, nemoci apod.) A v neposlední řadě nám umožníte kontrolovat, zda byly všechny dotazy směřované na help desk zodpovězeny, a vyloučíte nebo podstatně snížíte možnost, že byste nedopatřením odpověď na Váš dotaz nedostali. Své dotazy tedy posílejte prosím především do konference marchelp.


Helpdesk


V případě problémů

  • pište na emailovou adresu: marchelp @ multidata.cz